Dotacje
do instalacji OZE

Decydując się na skorzystanie z naszych usług otrzymasz kompleksową pomoc w zakresie dotacji OZE. Dzięki dotacjom inwestycje w instalacje fotowoltaiczne, oraz pompy ciepła stają się bardziej opłacalne i przystępne dla szerokiej grupy odbiorców. Dotacje mogą obejmować zarówno zakup sprzętu, jak i instalację oraz serwisowanie.

nawet do
50 200

dofinasowania do instalacji OZE

Pomagamy w uzyskaniu dotacji

Będąc naszym klientem, nie musisz martwić się o trudności w wypełnianiu wniosków o dofinansowanie. Znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie i wypełnimy niezbędne dokumenty.

Dofinansowania OZE

Sprawdź aktualne programy dofinansowania OZE

Dokumenty

Zobacz pomocne dokumenty do uzyskaniu dofinansowania

Tabela wysokości dotacji w programie czyste powietrze

pobierz

Wniosek o zaświadczenie do programu czyste powietrze

pobierz

Fotowoltaika dostosowana do Twoich potrzeb

Instalacja PV dla domu
Instalacja PV dla biznesu
Instalacja PV dla rolnika

Page 1 of 3

Otrzymaj ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb

Wybierz jedną z opcji.
Fotowoltaika, pompa ciepła, magazyn energii oraz ładowarka do samochodu elektrycznego - to wszystko może znaleźć się w Twoim domu i zapewnić dostęp do przyszłości. Przejdź dalej, aby wybrać rozwiązania i zamówić ofertę.
Przydzielimy Ci doradcę, który podczas darmowej, 40-minutowej konsultacji przedstawi naszą kompleksową ofertę. Otrzymasz profesjonalne wsparcie na etapie projektu oraz gwarancję ceny na sześć miesięcy. Przejdź dalej, aby zamówić ofertę.
Oferta skierowana do firm oraz instytucji. Przedstawimy najlepsze rozwiązania oraz dogodne sposoby finansowania dla sektora B2B. Przejdź dalej, aby zamówić dedykowaną ofertę.
Twoje gospodarstwo może być bardziej oszczędne dzięki fotowoltaice i magazynom energii. Pomożemy Ci pozyskać dostępne dotacje i odliczyć 25% wartości inwestycji od podatku rolnego. Przejdź dalej, aby zamówić ofertę.

Otrzymaj ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb

Wybierz jeden lub kilka produktów, których oferta Cię interesuje.

To już ostatni krok

Zostaw nam swoje dane kontaktowe a nasz konsultant skontaktuję się z Tobą w przeciągu 48h.

Bogata oferta

Poznaj szczegóły naszej oferty

Fotowoltaika

Zainstaluj panele fotowoltaiczne i ciesz się darmową energią słoneczną! Oferujemy kompleksowe rozwiązania z dostawą i montażem. Sprawdź już dziś!

sprawdź ofertę

Pompy ciepła

Zainstaluj pompę ciepła i oszczędzaj na rachunkach za ogrzewanie! Oferujemy kompleksowe rozwiązania z dostawą i montażem.

sprawdź ofertę

Klimatyzacje

Ciesz się komfortowym chłodem w swoim domu! Oferujemy kompleksową instalację klimatyzacji z zakupem jednostki i montażem.

sprawdź ofertę

Serwis OZE

Zadbaj o swoje instalacje OZE i korzystaj z ich pełnej mocy! Oferujemy kompleksowy serwis i konserwację instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i klimatyzacji.

sprawdź ofertę